W dniach 14-16 maja 2013 r. nasi stali Klienci mieli okazję w praktyce zapoznać się z działaniem naszych produktów podczas wizyt w gospodarstwach rolnych zlokalizowanych na terenie Francji. W tych dniach odwiedziliśmy kilka gospodarstw w okolicach Compiègne, których właściciele przywitali nas serdecznie i zaprezentowali nam efekty swojej pracy z Bacteriosolem i Bacteriolitem. Mieliśmy okazję uczestniczyć w wykonywaniu profilu glebowego, prowadzonego przez pana Christophe Frebourg – specjalisty w swej dziedzinie, który szczegółowo zaprezentował nam efekty działania Bacteriosolu w praktyce. Odwiedziliśmy także młodego producenta cyrkonii, który pracuje z Bacteriosolem od kilku lat. Oprowadził nas po swoim gospodarstwie, opowiadając i pokazując poszczególne etapy produkcji, zaczynając od samego wysiewu aż do etapu magazynowania produktu w chłodniach.

Wizyta zakończyła się naszym uczestnictwem w Dniach Otwartych zorganizowanych przez firmę Bonduelle na gospodarstwie jednego ze swoich producentów warzyw, również od lat pracującego z produktami firmy SOBAC. Właściciel opowiedział nam o zaletach Bacteriosolu, normach jakościowych które osiąga właśnie dzięki niemu. Organizator Dni Otwartych w swojej prezentacji przedstawił nam korzyści wynikające ze stosowania Bacteriosolu wśród swoich producentów warzyw, podkreślając nie tylko dobrą jakość produktów, ale przede wszystkim parametry fizykochemiczne, tak ważne dla Bonduelle.

Nie samą pracą żyje człowiek, więc w czasie wolnym mieliśmy okazję zwiedzać piękną starą katedrę w Senlis, zamek w Pierrefond, jak również po prostu miło spędzić czas przy stole wieczorami przy lampce dobrego francuskiego wina. BMS Agripol ma nadzieję na powtórzenie tych wspólnych miło spędzonych chwil w uroczym zakątku Francji również w przyszłym roku, na co serdecznie zaprasza już dziś.

Galeria upraw

Copyright BMS Agripol sp. Z.O.O

Power Pc